Kurulduğumuz 2007 yılından bu yana değişen sektör dinamiklerine ve mecra yeniliklerine ayak uydurduk. Geldiğimiz noktada markalarla hedef kitlelerinin bir araya gelebildiği her mecra için iletişim fikirleri geliştirebilen yaratıcı bir reklam ajansı olduk.

Bizim için en değerli KPI yaptığımız işlerin markalarımıza kattığı değerdir. Çünkü biz yaptığımız her işe emeğimizi, duygumuzu ve saygımızı katıyoruz.

YARATICI FİKİRLER

Çizgi üstü, çizgi altı diye takılmayız. Markanın hedeflerine uygun çizgi dışı fikirler ve kampanyalar kurgularız.

WEB SİTE & MOBİL UYGULAMA

Web siteleri ilk günden bu yana oyun alanımız. Fark yaratan teknolojileri kodlar, güncel kullanıcı deneyimleriyle harmanlarız.

TASARIM

Hem kağıt üzerinde hem de ekranlarda çok güzel görünecek tasarımlar yaratırız. Trendleri takip eder, zamanın ruhunu yakalarız.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Markalarımız için gerçek hedef kitleye doğru stratejilerle ulaşırız. Arkasında duracağımız içerikler yaratırız.

VİDEO / PRODÜKSİYON

Setleri çok severiz. İster televizyon ister dijital için olsun ses getirecek prodüksiyonlara imza atarız.

ETKİNLİK

Bilgisayar başında oturmayız, yeri geldiğinde sahaya ineriz. Markanın hedef kitlesine dokunması için etkinlikler tasarlarız.

STRATEJİ VE MARKA KONUMLANDIRMA

Biz Kollektif olarak stratejiye inanırız. Markanın, iletişim dünyasında yolunu yordamını belirleyecek stratejiler çalışırız.

products

Markalar

2007 yılından bu yana farklı ihtiyaçları için hizmet verdiğimiz, 15 seneye sığan koca koca markalarımızı gururla sunarız. Her birini çok seviyoruz, hepsi bizim canımız ciğerimiz.